زمین ارسال تئاتر تاریخ فرهنگ معرفی

زمین: ارسال تئاتر تاریخ فرهنگ معرفی نمایش نوجوان جشنواره خردسالان نمایشنامه

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تولید داخلی ۵۰ میلیارد نخ سیگار در امسال ، مصرف هر سال ۵۵ میلیارد نخ سیگار در ایران

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور از تولید ۵۰ میلیارد نخ سیگار بر اساس برآوردها طی امسال خبر داد و اعلام کرد که برآورد مصرف هر سال سیگار ایرانی‌ها د

تولید داخلی ۵۰ میلیارد نخ سیگار در امسال ، مصرف هر سال ۵۵ میلیارد نخ سیگار در ایران

مصرف هر سال ۵۵ میلیارد نخ سیگار در ایران/ تولید داخلی ۵۰ میلیارد نخ سیگار در امسال

عبارات مهم : ایران

رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور از تولید ۵۰ میلیارد نخ سیگار بر اساس برآوردها طی امسال خبر داد و اعلام کرد که برآورد مصرف هر سال سیگار ایرانی ها در سال معادل ۵۵ میلیارد نخ هست.

علی اصغر رمزی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینکه میزان تولید سیگار در کشور طی سال ۹۴ معادل ۳۰ میلیارد نخ بود و در سال ۹۵ با راه اندازی واحدهای تولیدی به تولید ۴۵ میلیارد نخ رسیدیم، اظهار کرد: جمع تولید سیگار طی ۵ ماهه نخست امسال معادل ۱۹ میلیارد نخ سیگار بوده است که بر اساس برآورد انجام شده است در طول سال ۹۶ به عددی معادل ۵۰ میلیارد نخ در تولید سیگار خواهیم رسید.

تولید داخلی ۵۰ میلیارد نخ سیگار در امسال ، مصرف هر سال ۵۵ میلیارد نخ سیگار در ایران

به گفته وی برآورد هر سال مصرف سیگار در کشور عزیزمان ایران معادل ۵۵ میلیارد نخ است که اگر به رقم ۵۰ میلیارد نخ در تولید سیگار برسیم، معادل ۹۳ درصد نیاز کشور در داخل تولید می شود.

رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور با اشاره به میزان رشد تولید سیگار طی پنج ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خاطرنشان کرد: در پنج ماهه نخست سال گذشته ۱۴.۸ میلیارد نخ سیگار در کشور تولید شده است است که این رقم در امسال به ۱۹ میلیارد نخ طی پنج ماهه نخست سال رسیده که نشان دهنده رشد ۲۸ درصدی در تولید سیگار است.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور از تولید ۵۰ میلیارد نخ سیگار بر اساس برآوردها طی امسال خبر داد و اعلام کرد که برآورد مصرف هر سال سیگار ایرانی‌ها د

رمزی ادامه داد: از ابتدای برنامه پنجم توسعه با توجه به تبصره سه ماده ۱۰۲ این قانون قرار بر این بود تا کلیه سیگارهای وارداتی با برند مهم به تولید داخل تبدیل شود و بر همین اساس در جهت زیاد کردن واحدهای تولیدی در کشور گام برداشتیم. قبل از سال ۹۵، هفت واحد تولیدی وجود داشت که در سال گذشته با ایجاد پنج واحد تولیدی دیگر در مجموع تعداد واحدهای تولیدی سیگار به ۱۲ واحد رساندیم. علاوه بر این سه واحد تولیدی دیگر در سال ۱۳۹۶ ایجاد خواهد شد تا تعداد واحدهای تولیدی به ۱۵ واحد رسیده و تنها دو واحد دیگر باقی می ماند تا ۱۷ کارخانه تولید سیگار بر اساس برنامه های در نظر گرفته شده است ایجاد شود.

واژه های کلیدی: ایران | سیگار | ایرانی | برنامه | برنامه ریزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog