زمین ارسال تئاتر تاریخ فرهنگ معرفی

زمین: ارسال تئاتر تاریخ فرهنگ معرفی نمایش نوجوان جشنواره خردسالان نمایشنامه

گت بلاگز فرهنگی هنری فراخوان بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان منتشر شد

بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان طی فراخوانی مهلت ارسال آثار به این جشنواره را اعلام نمود.

فراخوان بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان منتشر شد

به گزارش حوزه تئاترگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان؛ فراخوان بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان منتشر شد.
این فراخوان با یادداشت کوتاهی از مریم کاظمی دبیر جشنواره بیست و چهارم شروع شده است که در آن آمده است: جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان بعد از بیست و سه دوره برگزاری، یک اتفاق موقتی و یک مراسم خوش حالی فرخنده چند روزه نیست. یک تاریخ و یک فرهنگ است.

عبارات مهم : ارسال

تاریخ بخشی از تئاتر کشور عزیزمان ایران که زنجیره سال ها کار اجرایی نمایش های کودک و نوجوان را به هم پیوند داده است و برایمان خاطره انگیز شده است است.
وی در ادامه یادآور شده است است: در طول زمان، جشنواره پالوده شده، عوض کردن یافته و به شکل کنونی آن درآمده است و اگر از این منظر به طور یکپارچه به جشنواره نگاه کنیم، عوض کردن اجتنابناپذیر است و باید منتظر تحول و دگرگونی مثبت در سال های آینده نیز باشیم و خود را موافق و شریک آن بدانیم.
با امید به رویدادی پویا به سمت آذر ماه 96 پیش می رویم.
بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان که به وسیله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی کشور عزیزمان ایران برگزار می شود، شعار «کودکی؛ همسفر قصه ها» و نشانه تقویت و رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان کشور عزیزمان ایران زمین از طریق نمایش را چشم انداز برگزاری خود معرفی کرده است.
در این فراخوان اولویت گزینش مضامین آثار شرکت کننده، توجه به کیفیت هنری، اخلاق اجتماعی و خانوادگی، سنت های دین مبین اسلام، مهر و دوستی، فرهنگ اصیل ایرانی، خوش حالی و امیدواری و توجه درست به مخاطب نمایش اعلام شده است است.
بخش های تخصصی جشنواره مشمول بر تئاتر کودک، تئاتر نوجوان، تئاتر خردسالان، تئاتر خیابانی، تئاتر بین الملل، مسابقه نمایشنامه نویسی، تئاتر دانش آموزی و کارگاه های آموزشی خواهند بود.
مطابق فراخوان مهلت ارسال طرح و ایده اجرایی بخش تئاتر خردسالان و تئاتر خیابانی تا تاریخ 96.4.31، مهلت ارسال آثار متقاضی مسابقه نمایشنامه نویسی مرحله نخست تا تاریخ 96.6.1، مهلت ارسال لوح فشرده نمایش های متقاضی بخش های تئاتر کودک و نوجوان تا تاریخ 96.7.4 خواهد بود.
ارزیابی و معرفی طرح های برگزیده بخش تئاتر خردسالان و تئاتر خیابانی تا تاریخ 96.5.15 و مهلت دریافت لوح فشرده طرح های برگزیده بخش تئاتر خردسالان و تئاترخیابانی تا تاریخ 96.7.1 خواهد بود.
ارزیابی و معرفی آثار برگزیده مرحله نخست مسابقه نمایشنامه نویسی تا تاریخ 96.6.20 و ارزیابی و معرفی نمایش های برگزیده بخش های تئاتر کودک و نوجوان تا تاریخ 96.7.22 به انجام خواهد رسید.
هنرمندان تئاتر و گروه های نمایشی می توانند با مطالعه دقیق فراخوان و ارسال فرم پر شده است و مدارک مورد نیاز به دبیرخانه جشنواره آثار خود را در این جشنواره تخصصی شرکت دهند.
نشانی دبیرخانه همدان، بلوار بعثت، جنب پارک مردم، مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی، دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان. کد پستی: 6516933634 و شماره تماس: 08138386949 و 08132512118- داخلی 127 – نشانی الکترونیکی festival24children@theater.ir جهت ارتباط با بازیگران و صورت های معروف اعلام شده است است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ارسال | تئاتر | تاریخ | فرهنگ | معرفی | نمایش | نوجوان | جشنواره | خردسالان | نمایشنامه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog